Milí športoví priatelia

Po úspešných dvoch ročníkov letnej futbalovej školy, nás tento rok čaká už v poradí tretí ročník letného futbalového kempu.

Keď som pred dvoma rokmi zakladal projekt letnej futbalovej školy, ani vo sne mi nenapadlo že v horizonte troch rokov bude táto akcia neodmysliteľnou súčasťou košického mládežníckeho futbalu.

Letná futbalová škola Košice. To nie je len futbal, ale je to aj spoznávanie nových priateľov, rôzne športové súťaže a kopec zážitkov, ktoré nám ostanú navždy v našich srdciach.

MOBIL:     +421 910 464 552

E-MAIL:      futbalkosice@gmail.com

ADRESA:  Cínová 1, 040 17 Košice

Milí športoví priatelia

Po úspešných troch ročníkov letnej futbalovej školy, nás tento rok čaká už v poradí štvrtí ročník letného futbalového kempu. Keď som pred troma rokmi zakladal projekt letnej futbalovej školy, ani vo sne mi nenapadlo že v horizonte štyroch rokov bude táto akcia neodmysliteľnou súčasťou košického mládežníckeho futbalu.

Letná futbalová škola. To nie je len futbal, ale je to aj spoznávanie nových priateľov, rôzne športové súťaže a kopec zážitkov, ktoré nám ostanú navždy v našich srdciach.

Pre mňa ako organizátora, trénera je to zadosťučinenie vidieť prichádzať deti do nášho kempu s úsmevom na tvári, spokojných rodičov ktorý neváhali a zverili nám svoje ratolesti do našich rúk, ale tak isto aj záväzok do ďalších ročníkov. Nepodliezť nastavenú latku, ale stále zvyšovať úroveň letnej futbalovej školy či už po športovej, materiálnej ale aj organizačnej stránke.

Spríjemniť deťom letné prázdniny, a tak isto ich posunúť  po futbalovej a spoločenskej stránke o krôčik ďalej je hlavným cieľom letnej futbalovej školy.

Keďže sa nám blíži pomaličky štvrtý ročník, snažíme sa zlepšovať a posúvať v smerom vpred, tak sa nás dotkla jedná zmena. Oficiálne sme sa stali partnerom futbalového klubu FC Košice.

Tréningový proces v letnej futbalovej škole bude prebiehať pod vedením kvalifikovaných futbalových trénerov z futbalového klubu FC Košice. Počas celého týždňa sa tréneri budú zameriavať na herné činnosti jednotlivca ( vedenie lopty, preberanie lopty, prihrávka, streľba ), tak isto na rôzne pohybové hry pre rozvoj rýchlostných a koordinačných schopností .

• Maximálne 10 – 12 detí na  jedného trénera ( individuálny prístup )
  • 20 hodín tréningu futbalu
  • Coerverová škola ( holandská futbalová škola )
  • Cvičenia 1 na 1
  • Cvičenia na zlepšenie prvého dotyku s loptou a s dôrazom na presné prihrávky
  • Gymnastika pod vedením kvalifikovaných trénerov

Tešíme sa na Vás v letnej FUTBALOVEJ ŠKOLE FC KOŠICE 2019!!!

Bc. Ondrej Vilner

Hlavný organizátor